Vyhrajte volné vstupenky na multižánrový ArtWayFest | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Vyhrajte volné vstupenky na multižánrový ArtWayFest

SOUTĚŽ | redakce | 10.9.2014

Přemýšlíte, co s blížícím se víkendem? S naší soutěží můžete mít o program vystaráno! Od pátku 12. do neděle 14. září proběhne v multifunkčním prostoru Radlická v Praze multižánrový festival ArtWayFest (více zde>>>), jenž představí umělce a umělecké skupiny ze zemí visegradské čtyřky. Festivalový program zahrnuje výběr z toho nejzajímavějšího ze současného mladého středoevropského umění.

 

Tři dny babího léta budou vyplněny mixem uměleckých druhů a žánrů. Každý den na návštěvníky budou čekat divadelní představení, taneční a vizuální performance i filmové projekce. Večer atmosféra vyvrcholí nadupanými koncerty s následnou DJ’s afterparty. Ani v přestávkách nepřijdou milovníci umění zkrátka, protože prostor Radlické bude naplněn díly mladých výtvarníků a designérů.

 

Soutěžíme o dvě volné vstupenky na ArtWayFest konaný ve dnech 12. – 14. září 2014. Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku:

 

Odkud pochází kapela Inheritance, která na již tuto sobotu vystoupí na ArtWayFestu?

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi. 

 

Odpovědi zasílejte do 11. září 2014  e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – ArtWayFest“.

 

GRATULUJEME, VÍTĚZKOU SOUTĚŽE SE STÁVÁ: Petra Pacigová 

 

 

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 12.9. - 14.9.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...