Třetí kolo soutěže o lístky na MHF Český Krumlov | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Třetí kolo soutěže o lístky na MHF Český Krumlov

redakce | 15.7.2013

A máme tu další, tentokrát již třetí kolo soutěže o lístky na koncert Broadway Rocks, který proběhne v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov 2013. Podrobněji jsme na festival do tohoto jihočeského města již zvali (ZDE >>>)a pro tento týden pro vás máme připraveny další vstupenky jako cenu do již třetího kola naší velké letní soutěže. Takže zkuste štěstí, účast ve více kolech samozřejmě zvyšuje šanci výhry…

 

Soutěžíme opět dva lístky na koncert Broadway Rocks (více ZDE>>>), který se odehraje 10. srpna 2013 v Pivovarské zahradě. Tento týden tedy můžete zkusit štěstí již potřetí a odpovědět na dvě soutěžní otázky:1/ Jmenujte alespoň dva sólisty (sólistky), kteří vystoupí v rámci tohoto koncertu.

 

2/ Kolik myslíte, že nám do redakce dorazí správných odpovědí na první otázku za dobu konání druhého kola soutěže?Výhercem dvou vstupenek tento týden se stane ten soutěžící, který správně odpoví na první otázku a zároveň bude nejblíže se svým odhadem počtu správných odpovědí. Vstupenky zašleme výherci poštou.

Odpovědi pro třetí  kolo soutěže zasílejte spolu se svou poštovní adresou do 21. července 2013 e–mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Broadway Rocks  – 3. kolo“. Výherce budeme kontaktovat e-mailem.


Přejeme hodně štěstí!
Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 15.7. - 21.7.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...