Je tu nová soutěž! Tentokrát o lístky na warm-up festivalu Spectaculare: East India Youth | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Je tu nová soutěž! Tentokrát o lístky na warm-up festivalu Spectaculare: East India Youth

SOUTĚŽ | redakce | 13.11.2014

Chystaný druhý ročník festivalu Spectaculare se připomene předkrmem v podobě vystoupení projektu East India Youth. Pod tímto jménem skrytý londýnský hudebník William Doyle přiveze do Paláce Akropolis enigmatickou elektroniku svého debutu Total Strife Forever, osobní zpověď Total Strife Forever, již vydal pod jménem projektu East India Youth. Album ohlašované britskými novináři jako jeden z nejlepších debutů letošního roku přijede Doyle 25. listopadu představit i do Prahy na warm-up festivalu Spectaculare. (Více o koncertě si můžete přečíst zde.)

 

spectaculare
Wiliam Doyle – East India Youth

 

Láká vás atmosféra jiných hudebních světů v podání East India Youth? Vyhrajte s námi dva lístky na jeho listopadový koncert v Akropoli! Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku:

 

Jak se jmenovala kapela, po jejímž rozpadu Wiliam Doyle začal s projektem East India Youth?

 

Výherce dvou volných vstupů vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

 

Odpovědi zasílejte do 20. listopadu 2014 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – East India Youth“.

 

Výhercem soutěže je Saša Sláma. Gratulujeme!

 

Přejeme hodně štěstí!

 

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 25.11.
Kde: Palác Akropolis
Adresa: Kubelíkova 1548/27, Praha 3
Další info: http://www.palacakropolis.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...