Soutěžte o vstupenky na brněnský Henry Lee Fest! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Soutěžte o vstupenky na brněnský Henry Lee Fest!

SOUTĚŽ | redakce | 11.9.2014

Na letošním Henry Lee Festu, jenž proběhne 27. září v brněnské Zbrojovce, vystoupí dva vynikající zahraniční hosté: bývalý člen a spoluzakladatel skupiny Nick Cave and The Bad Seeds, Australan Mick Harvey, a berlínská formace The Ministry Of Wolves s Alexandrem Hackem (více zde>>>).

 

Henrz Lee Fest

 

V současnosti Mick Harvey úzce spolupracuje s novou formací The Ministry Of Wolves, kterou tvoří Alexander Hacke, Danielle de Picciotto (spoluzakladatelka německé „Love Parade“ členka Crime and The City Solution) a Paul Wallfisch (Botanica, hudební ředitel Theater Dortmund). Mick Harvey se do ní zapojil tvorbou písní pro divadelní produkci Republik der Wölfe uvedenou v Theater Dortmund v únoru 2014.

Program festivalu Henry Lee Fest doplní kvalitní čeští a několik zahraničních účinkujících: poetický Vladimír Mišík a ETC, postpunkoví The Prostitutes, legenda české alternativy MCH Band s Mikolášem Chadimou, Velvet Underground Revival Praha a na druhé stagei mladé kapely My Dead Cat, Gerda Blank (NZ), Wild Tides a Boy. Po skončení živých koncertů bude následovat afterparty s DJ Stevem Morellem z Berlína a Kayem+Tvzexem z Bounce!Bounce!.

Nadchl vás program tohoto jedinečného festivalu? Pak vězte, že v naší soutěži můžete získat volňásky na celý jeho program! Stačí pouze zodpovědět naši soutěžní otázku:

 

Se kterou legendární kapelou je spojen německý hudebník Alexander Hacke? 


Soutěžíme o dvě volné vstupenky, na festival Henry Lee Fest dne 27. září 2014.

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi. 

Odpovědi zasílejte do 21. září 2014  e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Henry Lee Fest“.

 

VÍTĚZKOU SOUTĚŽE SE STÁVÁ: Veronika Hrachová
GRATULUJEME! 


 

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 27.9.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...