Máme pro vás dvě akreditace na Ji.hlavu! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Film

Máme pro vás dvě akreditace na Ji.hlavu!

SOUTĚŽ | redakce | 8.10.2014

18. ročník Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava proběhne ve dnech 23. – 28. října 2014. Největší svátek autorského dokumentárního filmu ve střední a východní Evropě i letos nabídne pestrou škálu českých i zahraničních snímků a nebudou chybět světové, mezinárodní, evropské a české premiéry (více o festivalu si můžete přečíst zde).

                                    Autorem znělky pro osmnáctý ročník je režisér Jan Němec.

 

Chtěli byste se vydat na letošní Ji.hlavu? Pak vězte, že v naší soutěži můžete získat dvě akreditace! Stačí správně vyřešit soutěžní úkol!

 

Napište názvy tří soutěžních sekcí Mezinárodního festivalu dokumentárního filmu Ji.hlava.

 

Výherce dvou volných akreditací  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi. Vstupenky budou pro výherce připraveny k vyzvednutí na festivalové pokladně.

Odpovědi zasílejte do 15. října 2014  e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Ji.hlava 2014“.

 

VÍTĚZEM NAŠÍ SOUTĚŽE SE STÁVÁ: Libor Vavřík.

 

GRATULUJEME!


 

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 23.10. - 28.10.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...