Kulturní diář se vrací: přivítejte druhé vydání | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Ostatní

Kulturní diář se vrací: přivítejte druhé vydání

redakce | 6.11.2013

Žijeme kulturou. Denně o ní informujeme, přinášíme zprávy, recenze a rozhovory z kulturní oblasti. A protože toho často máme až až, nestíháme sledovat vše, co se na kulturním poli děje. A nejen proto jsme opět ve spolupráci s českým papírnictvím papelote připravili druhé vydání užitečné pomůcky pro orientaci na naší kulturní scéně. Je nový, hezký, ještě obsáhlejší a máme z něj radost. Představujeme vám Kulturní diář pro rok 2014.

 

Kulturní diář 2014

 

 

Rok uběhl jako voda a loňský Kulturní diář má před sebou pár posledních stránek. Abychom jeho fanouškům a všem kulturofilům udělali radost, přicházíme s druhým vydáním. Tentokrát se na jeho vzniku podílelo ještě více institucí a v diáři se sešlo přes 170 různých akcí. V papírnictví papelote také vymysleli změny k lepšímu: nejen nový a svěží design, ale i přehlednější uspořádání dní i dat. Přibyla také praktická záložka, kterou ocení přesně ti, pro které je Kulturní diář určen: lidé, kteří často zapomínají a ještě více listují.

 

Kulturní diář 2014

 

 

Kulturní diář vám umožní rok dopředu nahlédnout do plánu kulturním institucím a už jen tím vám přinese radost ze všech zajímavých kulturních akcí, na které se můžete těšit. Hlavně ale díky němu už nikdy nezapomenete „být u toho“ - diář vám vždy včas připomene, která premiéra, koncert, vernisáž či jiná událost se ten den koná. Protože Kulturní diář je chytrý, upozorní vás také na konce výstav – abyste nepropásli poslední příležitost danou expozici navštívit.

 

Kulturní diář 2014
foto: Filip Šach

 

 

Pro příští rok je Kulturní diář šedý a žlutý, z krásného papíru a plný informací o akcích všeho druhu. Při listování krásně šustí a voní. K dostání je od začátku listopadu v kamenném obchodě a e-shopu papelote za vstřícných 290 Kč. Řekněte si o něj Ježíškovi! Pořiďte ho zapomnětlivé kamarádce! A užijte si celý nepopsaný nový rok. Přejeme vám, ať je hlavně – kulturní.

 

Informace o projektu můžete průběžně sledovat i na www.kulturnidiar.cz.


Termín konání: od 1.11.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...