Tři, dva, jedna, start! Je tu velká předvánoční soutěž o Kulturní diář 2015! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Ostatní

Tři, dva, jedna, start! Je tu velká předvánoční soutěž o Kulturní diář 2015!

SOUTĚŽ | redakce | 20.11.2014

Od začátku listopadu je k dostání třetí vydání Kulturního diáře, které portál kulturissimo.cz opět připravil s českým papírnictvím papelote. I tentokrát se pyšní upomínkami na spoustu kulturních akcí na rok 2015! Začínají vás stresovat koledy v obchodních domech? Pro nápad na vánoční dárek nemusíte chodit daleko. A usměje-li se na vás štěstí v naší soutěži, máte o kulturní výběr v podobě kapesního kalendáře postaráno!

 

I letos Kulturní diář odkrývá dvě tváře, pro dámy či pány, pro vyznavače stylu hravého i vážnějšího. S Kulturním diářem se ve světě opon, koncertních pódií, výstavních síní ani filmových pláten zkrátka nelze ztratit.

 

 

kulturni_diar_soutez
Letos si můžete Kulturní diář vybrat ze dvou variant. Foto: Filip Šach

 

 

Neumíte si svůj kulturní rok představit bez Kulturního diáře? Pak vězte, že si jej můžete v e-shopu papelote, v jejich kamenném obchodě a na vybraných adresách pořídit za příznivou cenu 320 Kč.

 

Nebo je tu ještě jedna možnost: soutěžte právě nyní o jeden z deseti Kulturních diářů! Stačí k tomu tři jednoduché kroky.

 

1/ Vyberte si podle fotografie variantu diáře – s béžovou či tmavě šedou obálkou.

2/ Staňte se našimi fanoušky na facebooku: facebook.com/kulturissimo

3/ Zodpovězte naši soutěžní otázku: Jak se jmenuje autorka ilustrací Kulturního diáře 2015?


A ještě jedna maličkost: pošlete nám spolu s odpovědí své jméno a poštovní adresu, abychom vám výhru měli kam zaslat.

 


Odpovědi spolu se svým jménem a poštovní adresou zasílejte do 7. prosince 2014 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Kulturní diář 2015“.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

 

Kulturní diáře v soutěži získávají:
Tomáš Timan, Jana Cenková, Petr Žurek, Veronika Dvořáková, Aneta Kovářová, Lucie Petříková, Michal  Kudela, Daniela Dočkálková, Zdeňka Eichlerová a Michaela Tamoková.
Gratulujeme!

Kulturní diáře v soutěži získávají: Tomáš Timan, Jana Cenková, Petr Žurek, Veronika Dvořáková, Aneta Kovářová, Lucie Petříková, Michal  Kudela, Daniela Dočkálková, Zdeňka Eichlerová a Michaela Tamoková.


Gratulujeme!

 

 

 

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 20.11. - 7.12.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...