Prodej tohoto vydání Kulturní kuponové knížky bude brzy končit – zkuste štěstí v soutěži! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Ostatní

Prodej tohoto vydání Kulturní kuponové knížky bude brzy končit – zkuste štěstí v soutěži!

redakce | 5.8.2013

Léto je v plném proudu a podzimní začátek nové kulturní sezony je skoro za dveřmi. Snažíme se ale nepodlehnout prázdninové a dovolenkové lenoře, ale začínáme připravovat nové projekty, které by vám  měly opět trochu zpřístupnit kulturní dění nejen v Praze.

 

Pomalu se začíná chystat nové vydání Kulturního diáře na rok 2014 – opět ve spolupráci s šikovnými designérkami českého papírnictví papelote. Věříme, že kromě toho, že se v diáři na příští rok podaří shromáždit ještě více akcí než na tento rok, vás potěší i drobná vylepšení a designové změny, které nové vydání diáře čekají. Pokud tedy chcete zůstat v obraze, sledujte web projektu (kulturnidiar.cz)a nebo se zaregistrujte zde>>> a my vás budeme informovat jak o novinkách kolem připravovaného vydání, tak vám dáme vědět i ve chvíli, kdy se diář dostane do prodeje.

 

 

Kulturní kuponová knížka

 

Letní sezona pro nás ale byla a je ve znamení Kulturní kuponové knížky, šikovné brožurky plné slevových kuponů na 1+1 vstupenku zdarma do pražských divadel, galerií, muzeí a na další kulturní akce. Prodej tohoto prvního vydání končí 18. srpna 2013 a jeho platnost je až do konce kalendářního roku, takže je ještě soustu času na to, využít maximum kuponů. Samotnou kuponovou knížku si můžete prolistovat zde>>>. Na přelom roku již nyní začínáme připravovat nové vydání, které bude ještě praktičtější a výhodnější než to stávající. Pokud nám necháte svou e-mailovou  adresu (zde>>>), budeme vás o průběhu příprav informovat a dám vám také vědět, až bude nové vydání v prodeji. Také se včas dozvíte, které kulturní instituce se do nového vydání zapojí a jaké slevy a bonusy budou k dispozici.

 

V tuto chvíli máte ještě poslední šanci zkusit štěstí v soutěži o stávající vydání Kulturní kuponové knížky. Na skladě je již posledních pár kousků a pro účast v soutěži o jeden z nich stačí odpovědět na následující dvě otázky:

 

1/ Vyjmenujte alespoň 2 pražské galerie nebo muzea, jejichž kupony jsou součástí Kulturní kuponové knížky.

 2/ Kolik myslíte, že nám do redakce dorazí správných odpovědí na první otázku za dobu konání soutěže?

Výhercem Kulturní kuponové knížky se stane ten soutěžící, který správně odpoví na první otázku a zároveň bude nejblíže se svým odhadem počtu správných odpovědí. Cena bude výherci zaslána poštou.


Odpovědi spolu se svým jménem a poštovní adresou zasílejte do 11. srpna e–mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Kulturní kuponová knížka“.  Výherce budeme kontaktovat e-mailem.

 


Přejeme hodně štěstí!
Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...