Projekt Kulturních slevových kuponů přinese zážitky za příznivé ceny každému na míru | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Ostatní

Projekt Kulturních slevových kuponů přinese zážitky za příznivé ceny každému na míru

redakce | 18.11.2013

Kukačky obecné sice již začátkem podzimu odletěly na jih, ale nedivte se, pokud od poloviny listopadu bude nejen Prahou přece jen znít... KUKU! Spouštíme totiž zbrusu nový projekt KUKU! Kulturní slevové kupony. Možná si vzpomínáte na jarní Kulturní kuponovou knížku, která obsahovala 13 kuponů použitelných jako druhá vstupenka k první zakoupené na konkrétní kulturní akci. KUKU! ovšem nyní přichází s novinkou. Od 18. listopadu 2013 je možné objednat si on-line sadu deseti kulturních slevových kuponů, tentokrát libovolně kombinovatelných dle vašeho výběru do sady za 499 Kč (včetně poštovného a balného). Set ve stylovém kartonovém pouzdře pak bude každému doručen poštou na dobírku. Podrobnosti k projektu budou průběžně zveřejňovány na webu projektu www.kulturnikupony.cz.

 

Kulturní slevové kupony

 

Mezi účastníky projektu je řada různorodých kulturních institucí, např. Městská divadla pražská (ABC a Rokoko), časopis Art+Antiques, Divadlo v Dlouhé, Museum Kampa, Studio Béla, Nakladatelství Host, Leica Gallery, Uměleckoprůmyslové museum v Praze, Divadlo Bez Hranic, Galerie hl. m. Prahy, Technické muzeum v Brně, Audiotéka.cz, Švandovo divadlo na Smíchově nebo Collegium 1704. První typ kuponu bude možné v pokladně pořadatele vyměnit za druhou k první zakoupené vstupence, druhý typ pak bude slevový, především na různé druhy abonentek, předplatného či do e-shopů.

 

Kulturní slevové kupony

 

Své kulturní menu si každý bude moci poskládat z různých kuponů dle vlastního výběru a s platností jednoho roku od objednání. Pokud ovšem kulturní labužník bude mít zájem o více kuponů jednoho druhu, jednoduše si tuto možnost zvolí v přehledném objednacím systému. 

Nabídka kuponů bude průběžně obnovována, a to i o časově omezené kupony v limitovaném nákladu, např. na festivaly a jednorázové akce. Zájemci o kulturní kupony se o aktualizacích a o nových kuponech v nabídce dozvědí průběžně na našich webových stránkách kulturissimo.cz a na Facebooku.


Termín konání: 18.11.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...