Třetí vydání Kulturního diáře je doslova na spadnutí! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Ostatní

Třetí vydání Kulturního diáře je doslova na spadnutí!

Kateřina Svátková | 29.9.2014

Rok 2014 se pomalu přehoupne do své poslední třetiny, s níž pro mnohé přijde i starost o to, jak si organizovat čas – a v neposlední řadě kulturu – v roce nadcházejícím. Portál kulturissimo.cz spolu s českým papírnictvím papelote na podzim přinese řešení i pro nerozhodné – a řešení to bude skrz naskrz kulturní.

 

 

kulturni_diar_1
Letos bude Kulturní diář k dostání ve dvou stylových provedeních.

 

 

Jak je již zvykem, dostává Kulturní diář 2015 více tváří. Tentokrát je na vybranou ze dvou barevných i stylových variant. Až doposud se diáře lišily pouze barevně – v roce 2013 bylo na výběr dokonce z deseti možných provedení v barvách webu kulturissimo.cz. Loni přišlo barevné zjednodušení a u tří žlutošedých verzí přibyly krásné designové a lehce retro prvky. Rok 2015 samozřejmě nemůže zůstat beze změn a nové výtvarné zpracování se i letos velmi vydařilo!

 

Výběr se sice co do počtu zúží na dva typy Kulturního diáře, avšak jejich nápaditost kvantitu hravě přebije. První, vážnější varianta je určena spíše pro kulturní nadšence, druhý, hravější typ, se pak bude hodit spíše pro kulturu zapáleným dámám. Obě verze rozhodně neztrácí na svěžesti a krásném výtvarném zpracování, zdobí je kresby, jejichž autorkou je Štěpánka Bláhovcová.

 

Formát kapesního kalendáře se osvědčil, a zůstává tedy bez podstatných změn i pro příští rok. Každému týdnu je věnována jedna dvoustrana, u jednotlivých dnů a týdnů pak budou uvedeny plánované kulturní akce – divadelní premiéry, vernisáže výstav, festivaly a další. S Kulturním diářem se ve světě opon, koncertních pódií, výstavních síní ani filmových pláten zkrátka nelze ztratit.

 

 

kulturni_diar_2
S Kulturním diářem se v roce 2015 neztratíte!

 

 

Neumíte si svůj kulturní rok představit bez Kulturního diáře? Či se k Vám zpráva o tomto praktickém průvodci časem i kulturou dostala vůbec poprvé? Ať už je tomu jakkoliv, vězte, že se v e-shopu a kamenném obchodě papelote a na vybraných místech se jeho třetí vydání objeví již koncem listopadu, a to za příznivou cenu 320 Kč.

 

Nechcete propásnout uvedení Kulturního diáře do prodeje? Nechte nám zde >>> svou e-mailovou adresu. Jakmile bude prodej spuštěn, zašleme vám e-mail.

AUTOR
Kateřina Svátková

Kateřina Svátková

Překladatelka milující jinakost.

>>> další články autora
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...