Soutěž o lístky představení Mirage souboru 420PEOPLE na Nové scéně | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Divadlo

Soutěž o lístky představení Mirage souboru 420PEOPLE na Nové scéně

SOUTĚŽ | redakce | 4.4.2014

Mirage, první celovečerní představení špičkového tanečního souboru 420PEOPLE, zatím sklidila nadšené reakce publika i kritiky. Další možnosti shlédnout tuto inscenaci se nabízí 22. dubna a 4. června od 20:00 na Nové scéně Národního divadla.

 

Mirage
Foto: Pavel Hejný


 

Mirage je dílem zkušeného tanečníka a choreografa, uměleckého šéfa 420PEOPLE Václava Kuneše. Hlavní inspirací se mu staly oblíbené stand up komedie, zejména Jimmyho Fallona, Davea Chappella, Omida Djalili, Mitche Fatela či Robina Williamse, takže 420PEOPLE na jevišti tentokrát tančí stand-up comedy! Co vězí za vším tím humorem, kterému se tak rádi jako diváci poddáváme? Co se skrývá za zdánlivou ladností a lehkostí tanečníků, kterou divák mnohdy obdivuje? A jsou stand-up komici opravdu tak vtipní a šťastní, jsou tanečníci plní energie, i když reflektory nezáří? Neodbytné otázky i bezprostřední zábava prolínají celým představením Mirage.

 

Mirage
Foto: Pavel Hejný


 

Představení provází okouzlující hudba kanadského skladatele Owena Beltona i krátký filmový dokument Jakuba Jahna uprostřed inscenace. O kostýmy se postaralo české design studio Chatty návrhářek Anny Tuškové a Radky Sirkové. 

 

Soutěžíme o 2  volné vstupenky, na představení dne 22. dubna 2014.
Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku:

 

V rámci kterého festivalu se odehrála premiéra představení Mirage?

a/ Tanec Praha

b/ 4+4 dny v pohybu

c/ Zlatá Praha

 

Jednoho výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi. Vstupenky budou pro výherce připraveny v den představení k vyzvednutí na pokladně.

 

Odpovědi zasílejte do 13. dubna 2014  e–mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Mirage“.

 

VÝHERCEM SVOU VSTUPENEK JE PAN MILOŠ NÁDĚJE! GRATULUJEME! 

 

Přejeme hodně štěstí!

 

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 22.4.
Kde: Národní divadlo - Nová scéna
Adresa: Ostrovní 1, Praha 1
Další info: http://www.novascena.cz
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...