Vyhrajte lístky na jednu z premiér letošního festivalu …next wave/příští vlna… | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Divadlo

Vyhrajte lístky na jednu z premiér letošního festivalu …next wave/příští vlna…

SOUTĚŽ | redakce | 1.10.2014

Až do 9. října bude Prahou (a následně i Brnem) hýbat jedenadvacátý ročník festivalu …next wave/příští vlna… Program je rozdělen tematicky do několika sekcí a dramaturgie je opravdu pestrá (více o festivalu zde).  Nyní máte možnost vyhrát s námi lístky na dvě představení, která budou v rámci festivalu uvedena již příští týden, v úterý 7. října.

 

Prvním z nich je premiéra hry Jana Mocka Haters, jejímž podtitulem je Seek and destroy a odehraje se na Piazzetě Národního divadla. Jedná se o interaktivní audiovizuální instalaci využívající principy augumentované reality, urban game pro osm hráčů na téma haters. Kdo jsou haters? Jsou to lidé, kteří nenávidí cokoli, co nezapadá do jejich světa? Nebo jde pouze o neškodné komentátory internetových diskuzí? Kde všude si lze vybít agresivitu a jak se chovají hateři, když zrovna nejsou na internetu? Bezdomovec, důchodce, skejťák, divadelní kritik. Vyber si postavu a hraj!

 

 

 next_wave_soutez_1
Haters. Zdroj: www.nextwave.cz

 

 

Druhým představením, na které můžete vyhrát volňásky, je 120 dnů Sodomy v podání ansámblu Depresivní děti touží po penězích pod režijním vedením Jakuba Čermáka. Toto představení se odehraje v nově otevřeném prostoru Venuše ve Švehlovce a máte možnost zhlédnout jeho premiéru! Téma Markýze de Sade není jen koitus, orální sex, anální sex, 69, oro-anální sex, deepthroat, misionář,  sadismus, masochismus, zoofilie, nekrofilie, pedofilie, gerontofilie, fetišismus, exhibicionismus, voyerství, latex, obětování či kanibalismus. Téma Markýze de Sade je mnohem víc...

 

 

 next_wave_soutez_2
120 dnů Sodomy. Zdroj: www.nextwave.cz

 

Tentokrát soutěžíme o dvě vstupenky na představení Haters a o dva lístky na 120 dnů Sodomy konaná 7. října 2014. Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku:

 

Které zvíře je se stalo námětem letošního ročníku festivalu …next wave/příští vlna…?

 

Výherce dvakrát dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi. 

 

Odpovědi zasílejte do neděle 5. října 2014  e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte buď „SOUTĚŽ – …next wave/příští vlna… – 120 dnů Sodomy“, nebo „SOUTĚŽ – …next wave/příští vlna… – Haters“, podle toho, o jaké představení chcete soutěžit.

 

 

VÝHERCI NAŠÍ SOUTĚŽE SE STÁVAJÍ: Martin Tatoušek a Olga Šarinová
GRATULUJEME! 
 

 

Přejeme hodně štěstí!

 

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 7.10.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...