Vyhrajte lístky na Péráka do pražského divadla Archa! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Divadlo

Vyhrajte lístky na Péráka do pražského divadla Archa!

SOUTĚŽ | redakce | 3.4.2014

Do pražské Archy se příští týden opět vrací představení souboru VOSTO5 Pérák – Na jméně nezáleží, rozhodují činy!  a v naší soutěži máte možnost vyhrát dvě volné vstupenky na toto jeho jubilejní uvedení.

 

Pérák
Foto: VOSTO5


Představení jako akční historická fikce kombinuje prvky bojových umění a kaskadérských výstupů s poetikou originálního autorského divadla s typickým slovním humorem. Hravá interpretace dramatických událostí z období Protektorátu mapuje horečnou činnost fiktivní odbojové skupiny - československé ligy výjimečných - a téměř smete nečekaný úder nastupujícího říšského protektora Heydricha, který přijíždí do Prahy nastolit pořádek. Zachrání situaci mytický český superhrdina Pérák, který díky pérům na nohou přeskakuje pražské ohrady, tramvaje a domy a škodí fašistickým okupantům? A existuje vůbec?

 

Pérák
Foto: VOSTO5Skutečné osobnosti naší historie se na prknech Archy objevují v neuvěřitelných souvislostech. Podaří se Václavu Morávkovi, Adině Mandlové, Juliu Fučíkovi, Jaroslavu Foglarovi a dalším uskutečnit převratný plán? Čas se krátí a situaci komplikují parašutisté z Anglie. Vše neodvratně směřuje k atentátu! 

Soutěžíme o dvě volné vstupenky, které věnovalo divadlo Archa,  na představení dne 9. dubna 2014. Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku:

 

Kolikátou reprízu slaví inscenace Pérák 9. 4. 2014?


Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi. Vstupenky budou pro výherce připraveny v den představení k vyzvednutí na pokladně Archy.

 
Odpovědi zasílejte do 7. dubna 2014  e–mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Pérák“.

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA TÉTO STRÁNCE NÁSLEDUJÍCÍ DEN PO JEJÍM UKONČENÍ! 
 

Výherkyní soutěže je Petra Janišová z Prahy, gratulujeme! 


Přejeme hodně štěstí!


 
Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

 

Pérák

Pérák

Pérák

Pérák

Pérák
Foto: VOSTO5


Termín konání: 9.4.
Kde: Divadlo Archa
Adresa: Na Poříčí 26, Praha 1
Další info: http://www.archatheatre.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...