Soutěžte s námi o dvě vstupenky na křest nové desky formace Pitch Bender! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Soutěžte s námi o dvě vstupenky na křest nové desky formace Pitch Bender!

SOUTĚŽ | redakce | 14.8.2014

Počátkem září vychází nová deska československé hudební formace Pitch Bender, která nabídne šestnáct zbrusu nových autorských písní. Desku s názvem Peace in Emergency kapela pokřtí 4. září ve 20.00 v Experimentálním prostoru NoD v Praze. Pro příznivce této kapely máme dobrou zprávu, v naší soutěži totiž můžete vyhrát dvě volné vstupenky na zářijový křest.

 

Pitch Bender

 

Od posledního alba Virginology, které skupina vydala před čtyřmi lety v Brně ještě se zakládajícími členy, urazila notný kus nesnadné, ale přitom logické cesty, směrem k větší multižánrovosti a hudební členitosti, jež vychází z pestrého autorského materiálu jednotlivých členů a hloubky tvůrčího prožitku.

Kapela instrumentálně zraje a cizelérsky v sobě snoubí profesionální přístup s osobitým zvukem jednotlivých skladeb, k nimž jednoznačně přispívá originální a s nikým jiným nezaměnitelný projev frontmanky Sisy Fehérové a autorská tvorba pianistky Ivy Korgerové, basisty Matěje Havlíčka a kytaristy Dana Hasalíka. Každý má sice trochu jiný tvůrčí přístup, nicméně ve výsledku je to vždy soul-jazzový Pitch Bender s groovem, funky atmosférou a dravým soundem.

Samotný křest nabídne zajímavou dramaturgii s řadou hostů, kteří s kapelou dlouhodobě spolupracují, skvělé muzikantské výkony, ale především nové písničky, z nichž každá po svém rozehrává celkové téma desky, kterým je obecná a všeobjímající ambivalence klidu a napětí nebo zdánlivě křehkého příměří s permanentní hrozbou všemožných konfliktů dnešního světa.

 

Pitch Bender
Zdroj: NoD


Chtěli byste se křtu nové desky Pitch Bender zúčastnit? Stačí zodpovědět naši soutěžní otázku níže. Soutěžíme o dvě volné vstupenky, na koncert dne 4. září 2014.

 

Kolik členů má kapela Pitch Bender?  

 

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi. 

 

Odpovědi zasílejte do 25. srpna 2014  e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Křest Pitch Bender“.

 

GRATULUJEME, VÝHERKYNÍ SE STÁVÁ: Andrea Švajglová 

 

Přejeme hodně štěstí!

 

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 4.9.
Kde: Experimentální prostor NoD
Adresa: Dlouhá 33, Praha 1
Další info: http://nod.roxy.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...