Soutěž o lístky na miniturné kapel Zrní a Korben Dallas | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Soutěž o lístky na miniturné kapel Zrní a Korben Dallas

redakce | 12.2.2014

Že se na začátku března tohoto roku vydávají na společné česko-slovenské miniturné kladenská kapela Zrní spolu s bratislavskými Korben Dallas se vám jistě již doneslo. Postupně zahrají v Bratislavě, Praze, Ostravě i Brně a o tom, co všechno obnáší spolupráce s kapelami tohoto kalibru jsme vyzpovídali bookingovou a produkční agenturu APPLAUSE booking, která celé turné pořádá >>>.

 

Zrní, foto: Šimon Vejvančický
Zrní, foto: Šimon Vejvančický

 

 

Dá se očekávat, že se po lístcích jen zapráší, protože nadšené kritiky posledního alba kladenských rodáků Soundtrack ke konci světa a několik nominací Korben Dallas na Radio_Head Awards 2013 nikoho nenechávají na pochybách, že se bude jednat opravdu o výjimečné koncerty. A kdo byl na posledním velkém vystoupení Zrní ve vyprodaném Lucerna Music Baru na podzim (kdy jim předskakovala kapela Poletíme?), rád se určitě vypraví znovu.

 

V soutěži pro vás máme připraveny dva vstupy do pražského Lucerna  Music Baru na koncert Zrní a Korben Dallas 4. března 2014 . Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku:Kdy hrála kapela Zrní naposledy v Lucerna Music Baru?


Dva volné vstupy získá ten výherce, kterého vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi. Vstupy budou pro výherce připraveny 4. 3. 2014 před koncertem v rámci guest listu u vchodu do Lucerna Music Baru.

Odpovědi zasílejte do 19. února 2014 e–mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte „SOUTĚŽ – Zrní“. Výherce budeme kontaktovat e-mailem.

 

Přejeme hodně štěstí!

 

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Termín konání: 4.3.
Kde: Lucerna Music Bar
Adresa: Vodičkova 36, Praha 1
Další info: http://lucerna.musicbar.cz/
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...