Fissler Nerezová pánev crispy steelux Ø 24 cm premium

Fissler Nerezová pánev crispy steelux Ø 24 cm premium

ZNAČKA: Fissler

Cena: 2969.00 CK

Crispy pánve Fissler osloví všechy kuchaře, kteří rádi pracují s masem. Nerezová ocelová pánev je ideální na opékání masa na malém množství tuku, maso bude křupavé a šťavnaté uvnitř, přesně tak jako by bylo připraveno na grilu – stačí rozpálit pánev.

 • Leštěný vzhled
 • Prémiové nerezové nádobí z ušlechtilé nerezové oceli 18/10
 • Vynikající tepelná vodivost pro energeticky úsporné vaření díky hliníkovému jádru
 • Vnitřní povrch Novogrill s efektem grilování – vytvoří na mase křupavou kůrku
 • Nerezová rukojeť zůstává chladná
 • Zahnutý širší kraj pro čisté vylévání bez kapek
 • Dno CookStar vhodné pro všechny zdroje tepla, včetně indukce
 • Laserovaná odměrka
 • Lze použít v troubě
 • Vhodné do myčky nádobí
 • Prodloužená záruka 5 let
 • Nerezová pánev crispy z řady premium je vyrobena z ušlechtilé nerezové oceli 18/10 (18 % chromu, 10 % niklu, 72 % oceli), velice snadno se čistí, je hygienická a mimořádně odolná vůči korozi. Leštěný povrch dodává punc luxusu.Rukojeť s otvorem na zavěšení zůstává chladná pocelou dobu vaření. Vnitřní povrch Novogrill dokáže na vytvořit křupavý povrch, což oceníte především při práci s masem a drůbeží.

  Perfektně rovné dno CookStar je vhodné pro použití na všechny zdroje, včetně indukce. Teplo je díky hliníkovému zapouzdřenému jádru distribuováno rovnoměrně a vaření je energeticky i časově úsporné. Přechod mezi dnem a stěnami je zaoblený – oceníte jej především při promíchávání obsahu, kdy je nutno vařečkou plynule kopírovat celý obvod pánve.

  Každé 3 sekundy se na celém světě prodá 1 výrobek značky Fissler!

  Společnost Fissler GmbH je největším německým výrobcem potřeb pro domácnost a kuchyni. Prostřednictvím svého obchodního zastoupení působí na všech světových kontinentech ve více než 80 zemích. Označení "Superznačka z Německa" právem řadí Fissler mezi nejvlivnější brandy. Silný důraz na inovaci a vývoj trvající dlouhá desetiletí oprávněně přispívá k produkci výrobků, které vám umožní prožít často nudné technologické postupy hravým a novým způsobem. Každý rok zákazníci netrpělivě očekávají novinky, které je budou bavit. Fissler je průkopníkem nových trendů, což dokládá i řada patentů a designových ocenění. Za zmínku rozhodně stojí i řízení kontroly, která probíhá celým procesem výroby pod přísnými standardy. Moderní výrobní technologie a nové kontrolní nástroje garantují tu nejvyšší kvalitu. Již více než 170 let Fissler staví na 3 klíčových pilířích – technologickém know-how, dokonalé výrobě a velké inovační síle. Všech 700 zaměstnanců má za cíl to jediné – výrobek přizpůsobený potřebám zákazníka. Vaření musí naše zákazníky těšit! Made in Fissler (Germany)

  Fissler Nerezová pánev crispy steelux Ø 24 cm premium e-shop >>


  Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
  de Buyer Hluboká ocelová pánev Mineral B Element Ø 28 cm

  de Buyer Hluboká ocelová pánev Mineral B Element Ø 28 cm

  Mineral B Element je série ocelových pánví francouzské firmy de Buyer. Společnost de Buyer .. Více >>
  MAUVIEL Servírovací měděná pánev na paellu Ø 35 cm s nerezovými uchy

  MAUVIEL Servírovací měděná pánev na paellu Ø 35 cm s nerezovými uchy

  Série měděného nádobí M’héritage francouzské značky Mauviel je kombinací dvou materi.. Více >>