WMF Příbor Kult Cromargan protect®: set lžiček a na espresso

WMF Příbor Kult Cromargan protect®: set lžiček a na espresso

ZNAČKA: WMF

Cena: 1119.00 CK

Lžička na espresso Kult, známá také jako mokka lžička, se používá výhradně na espresso. Hodí se také skvěle na čaj. Známá italská káva espresso se obvykle podává po jídle a lžička na espresso je navržena speciálně pro podšálek k malému hrníčku určenému na tento nápoj. Lžička na espresso je menší a drobnější než běžná lžička na kávu / čaj. Ke každé kolekci příborů WMF jsou v nabídce designově shodné lžičky na espresso.

WMF příbor Kult Vás přesvědčí čistotou a harmonií tvarů. Jeho kontury jsou v zásadě klasické, současně však působí prostě a moderně. Všechny části příboru z kolekce Kult jsou výborně vyvážené a příjemné do Vaší dlaně. Tento dojem ještě umocní lehké zaoblení do jedné strany. Hodí jak ke klasickému, tak i k modernímu porcelánu.

Příbor Kult je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli se speciální ochranou proti mechanickému poškození Cromargan protect®. Navíc díky použitému materiálu je 150x odolnější než běžný nerezový příbor. I po letech používání bude bez škrábanců! Cromargan protect® je v nabídce u všech často používaných a intenzívně namáhaných částí příborů.

WMF Příbor Kult Cromargan protect®: set lžiček a na espresso e-shop >>


Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
Fissler Steaková sada prkénka, nože a vidličky tmavě hnědá Tramontina

Fissler Steaková sada prkénka, nože a vidličky tmavě hnědá Tramontina

Steaková sada prkénko, nůž a vidlička tmavě hnědá, Tramontina obsahuje: .. Více >>
WMF Příbor na salát Nuova, střední

WMF Příbor na salát Nuova, střední

Příbor na salát Nuova je v nabídce ve dvou různých velikostech a je určen na saláty a rů.. Více >>