ZONE Sada na mytí nádobí cool grey BUCKET

ZONE Sada na mytí nádobí cool grey BUCKET

ZNAČKA: ZONE

Cena: 1400.00 CK

Sada na mytí nádobí BUCKET obsahuje:

1x nádoba s madlem ve tvaru "T", 24 cm

1x kartáč na nádobí STAND, 22 cm

1x dávkovač na mýdlo SPLASH, 15 cm

1x utěrka


Sada na mytí nádobí BUCKET je jednoduchá na manipulaci, především díky praktickému madlu ve tvaru písmene "T". Nádobí lze při odkapávání o madlo opřít. Součástí sady je kartáč na nádobí STAND, který lze postavit vedle umyvadla a je tak vždy připravený k použití. Zároveň má vyměnitelný kartáč a můžete tak použít extra jemnou, jemnou nebo tvrdší variantu štětin. Dále obsahuje silikonový dávkovač na mýdlo SPLASH, díky kterému lehkým zmáčknutím aplikujete potřebné množství čistícího prostředku a vysoce savou utěrku. Kyblík lze použít i na další, dětské, malířské, nebo třeba grilovací, potřeby.

 • Moderní minimalistický dánský design VE2
 • Sada na mytí nádobí s praktickým "T" madlem
 • Kyblík na nádobí, dávkovač na mýdlo, kartáč a utěrka
 • Vhodné do myčky
 • Kvalitní snadno omyvatelný ABS plast
 • Praktický designový pomocník do kuchyně
 • Série BUCKET je v souladu s novodobým a dlouhotrvajícím designovým směrem. Je vyrobena pro vaši vysokou spokojenost s její funkčností, jednoduchostí, kvalitou a jedinečnými materiály. Minimalistický design VE2 má kořeny v tradicích, na které je dánská společnost právem hrdá. Pod tímto unikátním designem jsou podepsáni Tilde Nygaard, Hugo Dines Schmidt a Morten Lauritzen. Celá série je vzdušná, jednoduchá, ale překvapí svou dokonalostí. Moderní materiál v kombinaci s praktičností je přesně to, co potřebuje každá kuchyň.

  Dánská společnost ZONE se vrací na trh a je v mnohem lepší formě než kdy jindy. Její „DNA“ prošla za posledních 12 měsíců naprostou revitalizací. Designově do detailu promyšlené produkty jdou ruku v ruce s životním stylem a potřebami dnešního spotřebitele. Produkty, pod kterými jsou podepsáni mladí nadaní designéři, již získaly řadu ocenění v domácím i mezinárodním prostředí, jako například nejinovativnější produkt na mezinárodním veletrhu Maison & Objet v Paříži, Formland News Audience Award na veletrhu Designland a v neposlední řadě prestižní ocenění Red Dot Award – největší designová soutěž na světě. Společnost ZONE nemá strach z inovací a je oprávněně velmi ambiciózní. Všechny produkty mají nadčasový vzhled a svými materiály, barvou i vzhledem se zařadily ke světové špičce. Produkty jsou nejen designově dotažené k dokonalosti, jsou také praktické, plně funkční, jednoduché a vaše domácnost se tak stane vzdušnějším a modernějším prostorem k bydlení.

  ZONE Sada na mytí nádobí cool grey BUCKET e-shop >>


  Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
  Emile Henry Oválná zapékací mísa ULTIME Flour bílá 3,9 l

  Emile Henry Oválná zapékací mísa ULTIME Flour bílá 3,9 l

  Krásné, keramické, zapékací mísy Emile Henry jsou spolehlivými pomocníky v kuchyni. Vylep.. Více >>
  Stelton Sklenice na čaj 2 ks classic

  Stelton Sklenice na čaj 2 ks classic

  Inspirací pro design těchto hrnků byla významná škola Bauhaus. Jsou tvořený skleněnou n.. Více >>