Drezy a umyvadla:

Deska pod umyvadlo DU15 (200x8x50 cm, dub bardolino)

Deska pod umyvadlo DU15 (200x8x50 cm, dub bardolino) eshop >>

Deska pod umyvadloDeska pod umyvadlo podtrhuje celkový design umyvadla. Stane se tak originálním prvkem a umně obohatí vaši koupelnu, která zaujme nejednu návštěvu. Je vyrobena z LDTD v dekoru dub bardolino, které se hodí do většiny interiérů. Balení neobsahuje konzole na zavě.. Zjistit více >>Deska pod umyvadlo DU18 (150x8x50 cm, dub bardolino)

Deska pod umyvadlo DU18 (150x8x50 cm, dub bardolino) eshop >>

Deska pod umyvadlo Deska pod umyvadlo podtrhuje celkový design umyvadla. Stane se tak originálním prvkem a umně obohatí vaši koupelnu, která zaujme nejednu návštěvu. Je vyrobena z LDTD v dekoru dub bardolino, které se hodí do většiny interiérů. Balení neobsahuje konzole na zav.. Zjistit více >>Deska pod umyvadlo DU21 (110x8x50 cm, dub bardolino)

Deska pod umyvadlo DU21 (110x8x50 cm, dub bardolino) eshop >>

Deska pod umyvadloDeska pod umyvadlo v dekoru dub bardolino se hodí do většiny interiérů. Koupelně dodá šmrnc a stane se výrazným prvkem, který upoutá na první pohled. Je vyrobena z LDTD. Balení neobsahuje konzole na zavěšení na zeď.Výhody:originální koupelnový doplněkzaj.. Zjistit více >>Deska pod umyvadlo DU17 (110x8x50 cm, dub wellington)

Deska pod umyvadlo DU17 (110x8x50 cm, dub wellington) eshop >>

Deska pod umyvadlo Deska pod umyvadlo se stane nadčasovým prvkem ve vaší koupelně. Interiér oživí a vnese jedinečný prvek, který bude obdivovat nejedna návštěva. Materiálem je LDTD v dekoru dub wellington, který oživí váš interiér. Balení neobsahuje konzole na zavěšení .. Zjistit více >>Deska pod umyvadlo DU19 (70x8x50 cm, dub wellington)

Deska pod umyvadlo DU19 (70x8x50 cm, dub wellington) eshop >>

Deska pod umyvadloDeska pod umyvadlo se stane nadčasovým prvkem ve vaší koupelně. Interiér oživí a vnese jedinečný prvek, který bude obdivovat nejedna návštěva. Materiálem je LDTD v dekoru dub wellington, který oživí váš interiér. Balení neobsahuje konzole na zavěšení n.. Zjistit více >>Deska pod umyvadlo DU13 (160x8x50 cm, dub wellington)

Deska pod umyvadlo DU13 (160x8x50 cm, dub wellington) eshop >>

Deska pod umyvadlo Deska pod umyvadlo se stane nadčasovým prvkem ve vaší koupelně. Interiér oživí a vnese jedinečný prvek, který bude obdivovat nejedna návštěva. Materiálem je LDTD v dekoru dub wellington, který oživí váš interiér. Balení neobsahuje konzole na zavěšení .. Zjistit více >>Umyvadlo na desku UD14 (62x11x35 cm, bílá)

Umyvadlo na desku UD14 (62x11x35 cm, bílá) eshop >>

Stylové umyvadlo na deskuUmyvadlo na desku neotřele obohatí vaši koupelnu a stane se nápaditým prvkem, který zaujme nejednu návštěvu. Je vyrobeno z tenké keramiky v bílém odstínu, které umně doplní většinu interiérů a vytvoří útulný dojem. Součástí balení není vodo.. Zjistit více >>Deska pod umyvadlo DU10 (120x8x50 cm, dub bardolino)

Deska pod umyvadlo DU10 (120x8x50 cm, dub bardolino) eshop >>

Deska pod umyvadlo Díky desce pod umyvadlo získá vaše koupelna stylový nádech. Místnost pak působí neotřele, vkusně i prakticky. Je vyrobena z LDTD v dekoru dub bardolino, který se hodí do většiny interiérů. Balení neobsahuje konzole na zavěšení na zeď. Výhody: origináln.. Zjistit více >>Deska pod umyvadlo DU07 (130x8x50 cm, dub wellington)

Deska pod umyvadlo DU07 (130x8x50 cm, dub wellington) eshop >>

Deska pod umyvadlo Deska pod umyvadlo je elegantním řešením, které ozvláštní vaši koupelnu. Je vyrobena z LDTD v dekoru dub wellington, který se hodí do většiny interiérů. Balení neobsahuje konzole na zavěšení na zeď. Výhody: originální koupelnový doplněk zajímavý des.. Zjistit více >>Umyvadlo na desku UD12 (50x13,5x40 cm, bílá)

Umyvadlo na desku UD12 (50x13,5x40 cm, bílá) eshop >>

Stylové umyvadlo na deskuChcete-li oživit vaši koupelnu, umyvadlo na desku v keramice je tím pravým řešením. Je vyrobeno z tenké keramiky v bílém odstínu, která je vhodná do většiny interiérů a vytváří útulný dojem. Díky svému modernímu designu se stane předmětem obd.. Zjistit více >>Deska pod umyvadlo DU01 (90x8x50 cm, dub bardolino)

Deska pod umyvadlo DU01 (90x8x50 cm, dub bardolino) eshop >>

Deska pod umyvadlo Deska pod umyvadlo podtrhuje celkový design umyvadla. Stane se tak originálním prvkem a umně obohatí vaši koupelnu, která zaujme nejednu návštěvu. Je vyrobena z LDTD v dekoru dub bardolino, které se hodí do většiny interiérů. Balení neobsahuje konzole na zav.. Zjistit více >>Kutilství a řemeslo | Vodoinstalace | Instalatérské armatury | Dřezy a umyvadla | Umyvadla

Kutilství a řemeslo | Vodoinstalace | Instalatérské armatury | Dřezy a umyvadla | Kuchyňské dřezy

Kutilství a řemeslo | Vodoinstalace | Instalatérské armatury | Dřezy a umyvadla