Nabytek | kancelarsky nabytek | pracovni stoly:

Psací stůl Kenny (dub, šedá)

Psací stůl Kenny (dub, šedá) eshop >>

Psací stůl KennyPsací stůl Kenny je skvělým řešením do dětských nebo studentských pokojů. Nabízí širokou plochu pro psaní domácích úkolů i pro umístění počítače. Papíry, sešity, tužky a další potřeby je možné přehledně do zásuvek pod deskou stolu. K výrob.. Zjistit více >>Psací stůl Zoli (dub sonoma)

Psací stůl Zoli (dub sonoma) eshop >>

Psací stůl Zoli Moderní psací stůl Zoli je tou pravou volbou do dětského pokoje. Horní psací deska nabídne dostatek prostoru a pohodlí pro psaní úkolů či tvůrčí činnost. Ta je doplněna úložným prostorem v podobě dvou zásuvek. Celý stůl je vyroben z kvalitních laminov.. Zjistit více >>Psací stůl Tegmen (bílá, stříbrná)

Psací stůl Tegmen (bílá, stříbrná) eshop >>

Psací stůl Tegmen Psací stůl Tegmen představuje ideálního pomocníka do vaší kanceláře, pracovny nebo studentského pokoje. Horní deska stolu byla vyrobená z dřevovláknitých (MDF) desek a se svými rozměry 140x60 cm nabízí vskutku štědré množství prostoru pro vaši prác.. Zjistit více >>Psací stůl Rolef (bílá, buk)

Psací stůl Rolef (bílá, buk) eshop >>

Psací stůl Rolef Psací stůl Rolef představuje ideálního pomocníka do vaší pracovny nebo kanceláře. Jeho pracovní deska vám zajistí dostatek prostoru pro vaši práci i tvůrčí činnost, zatímco pod ní umístěné 2 šuplíky nabídnou úložný prostor pro věci, které potř.. Zjistit více >>Psací stůl Gaut (masivní dub, stříbrná)

Psací stůl Gaut (masivní dub, stříbrná) eshop >>

Psací stůl GautPokud hledáte nevšední, přesto praktický doplněk do své kanceláře, pracovny, nebo studentského pokoje, tak je psací stůl Gaut ten pravý pro vás. Tento stylově designovaný stůl v sobě kombinuje velkou pracovní desku z masivního dubového dřeva, komodu se tř.. Zjistit více >>Psací stůl Elon (bílá, dub)

Psací stůl Elon (bílá, dub) eshop >>

Psací stůl Elon Psací stůl Elon je praktický stůl do vaší pracovny nebo studentského pokoje. Bílá pracovní deska o rozměrech 140x60 cm je vyrobena z MDF s matnou povrchovou úpravou a zajistí dostatek místa a pohodlí pro vaši práci. Nohy stolu jsou vyrobeny z dubu a dodávají.. Zjistit více >>Psací stůl Taron (bílá, dub)

Psací stůl Taron (bílá, dub) eshop >>

Psací stůl Taron Psací stůl Taron představuje ideálního pomocníka do vaší pracovny nebo kanceláře. Jeho prostorná pracovní deska vám zajistí dostatek prostoru pro vaši práci i tvůrčí činnost, zatímco pod ní umístěná deska nabídne místo pro uložení věcí, které p.. Zjistit více >>Odkládací stolek Naos (bílá, antracit)

Odkládací stolek Naos (bílá, antracit) eshop >>

Praktický odkládací stolek Naos Moderní odkládací stolek Naos je skvělou volbou pro doplnění vaší kanceláře. Ideálně doplní např. stejnojmenný psací stůl z naší nabídky. Odkládací stolek nabízí 2 zásuvky, do kterých můžete uschovat svoje věci. Dále je k dispozic.. Zjistit více >>Psací stůl Langres (3 šuplíky, bílá, stříbrná)

Psací stůl Langres (3 šuplíky, bílá, stříbrná) eshop >>

Psací stůl Langres Psací stůl Langres představuje vkusný praktický doplněk do vaší pracovny či obývacího pokoje. Široká pracovní deska nabízí dostatečný prostor, kde se nebudete tísnit a naopak můžete pohodlně pracovat dle vaší potřeby. Stůl disponuje třemi šuplík.. Zjistit více >>Psací stůl Naos (bílá, antracit)

Psací stůl Naos (bílá, antracit) eshop >>

Psací stůl NaosPsací stůl Naos představuje vkusný praktický doplněk do vaší pracovny či obývacího pokoje. Široká pracovní deska nabízí dostatečný prostor, kde se nebudete tísnit a naopak můžete pohodlně pracovat dle vaší potřeby. Stůl disponuje zajímavým řešením.. Zjistit více >>Psací stůl Alegro (dub, stříbrná)

Psací stůl Alegro (dub, stříbrná) eshop >>

Psací stůl Alegro Psací stůl Alegro je svou konstrukcí jednoduchý ale praktický stůl do vaší pracovny nebo studentského pokoje. Pracovní deska o rozměrech 140x60 cm je vyrobena z dubu a zajistí dostatek místa a pohodlí pro vaši práci. Provedení pracovní desky je v dekoru dub.. Zjistit více >>Nábytek | Kancelářský nábytek | Pracovní stoly