Nabytek | kancelarsky nabytek | pracovni stoly:

Kancelářský stůl psací stůl lozano (sonoma)

Kancelářský stůl psací stůl lozano (sonoma) eshop >>

Psací stůl Lozano Psací stůl Lozano představuje ideálního pomocníka do vaší pracovny nebo kanceláře. Jeho prostorná pracovní deska vám zajistí dostatek prostoru pro vaši práci i tvůrčí činnost, zatímco pod ní umístěná komoda nabídne dostatek úložného prostoru vaš.. Zjistit více >>Kancelářský stůl psací stůl boxo (bílá)

Kancelářský stůl psací stůl boxo (bílá) eshop >>

Psací stůl Boxo Pracovní stůl Boxo představuje stylové řešení pro vaši pracovnu nebo kancelář. Jeho moderní design v kombinaci s bílým dekorem prozáří váš interiér, zatímco otevřené poličky vám umožní udělat z něj, volbou vhodných dekorací, také výrazný esteti.. Zjistit více >>Kancelářský stůl psací stůl tungo (grafit)

Kancelářský stůl psací stůl tungo (grafit) eshop >>

Psací stůl Tungo Moderní kancelářský stůl Tungo je to pravé pro vaši kancelář nebo pracovnu. Tento elegantní, přesto vysoce praktický stůl disponuje širokou pracovní deskou, díky které budete mít při práci dostatek prostoru i pohodlí. Součástí sady je také komoda čá.. Zjistit více >>Kancelářský stůl psací stůl tungo (bílá)

Kancelářský stůl psací stůl tungo (bílá) eshop >>

Psací stůl Tungo Moderní kancelářský stůl Tungo je to pravé pro vaši kancelář nebo pracovnu. Tento elegantní, přesto vysoce praktický stůl disponuje širokou pracovní deskou, díky které budete mít při práci dostatek prostoru i pohodlí. Součástí sady je také komoda čá.. Zjistit více >>Kancelářský stůl psací stůl dagun (bílá)

Kancelářský stůl psací stůl dagun (bílá) eshop >>

Psací stůl Dagun Hledáte-li věrného pomocníka do své pracovny nebo kanceláře, tak je moderní psací stůl Dagun tou pravou volbou právě pro vás. Jeho dominantou, je široká psací deska, která vám nabídne dostatek prostoru a pohodlí pro vaši práci či tvůrčí činnost. Ta .. Zjistit více >>Kancelářský stůl psací stůl bent (dub šedý)

Kancelářský stůl psací stůl bent (dub šedý) eshop >>

Psací stůl Bent Pokud se chystáte vybavit si pracovnu nebo kancelář, představuje psací stůl Bent tu pravou volbu právě pro vás. Jeho konstrukce je složená ze dvou hlavních částí, pracovní desky a komody, spojených v jeden celek. A zatímco vám široká pracovní deska nabíd.. Zjistit více >>Kancelářský stůl psací stůl bent (sonoma, bílá)

Kancelářský stůl psací stůl bent (sonoma, bílá) eshop >>

Psací stůl Bent Pokud se chystáte vybavit si pracovnu nebo kancelář, představuje psací stůl Bent tu pravou volbu právě pro vás. Jeho konstrukce je složená ze dvou hlavních částí, pracovní desky a komody, spojených v jeden celek. A zatímco vám široká pracovní deska nabíd.. Zjistit více >>Dětský pracovní stůl link - pracovní stůl (dub sonoma)

Dětský pracovní stůl link - pracovní stůl (dub sonoma) eshop >>

Dětský nábytek z programu Link je vhodný do každého dětského pokoje díky univerzálnímu světlému dekoru dub sonoma. Přírodní dekor spolu s tmavými úchytkami vytváří domáckou a útulnou atmosféru. Poutavým prvkem je mírné zaoblení horních hran, které nábytku dodává.. Zjistit více >>Dětský pracovní stůl trend - pracovní stůl (grafit, borovice andersen)

Dětský pracovní stůl trend - pracovní stůl (grafit, borovice andersen) eshop >>

Každý dokáže ocenit krásu interiéru. Jsou to především děti, které dokážou vše přísně zhodnotit, ale zároveň dokážou danou věc náležitě ocenit. Hlavně budou chválit svůj vlastní pokojíček, ve kterém tráví podstatnou část dne. Pokoj může být proměněn náb.. Zjistit více >>Kancelářský stůl b-14 (černá)

Kancelářský stůl b-14 (černá) eshop >>

Opravdu praktický pracovní stůl na notebook si zamilujete pro jeho promyšlené vlastnosti. Lze na něm pracovat z gauče, postele nebo přisunutím oblíbené židle. Horní deska je částečně sklopná, takže si můžete notebook nastavit do ideální polohy a díky zarážkám vám nik.. Zjistit více >>Počítačový stůl LWD64B, černá deska

Počítačový stůl LWD64B, černá deska eshop >>

Počítačový stůl LWD64B nabízíme skladem v kombinaci černé desky a bílé kovové podnože. Velká pracovní plocha vám poskytne dostatek místa pro přehlednou činnost v kanceláři či domácí pracovně. Umístěte několik stolů k sobě a vytvořte si tak příjemné posezení i .. Zjistit více >>Nábytek | Kancelářský nábytek | Pracovní stoly