Nabytek | sady nabytku | sady nabytku do obyvaciho pokoje:

Komoda komoda ragla (bílá, dub artisan)

Komoda komoda ragla (bílá, dub artisan) eshop >>

Obývací komoda Ragla Víceúčelová obývací komoda Ragla je velmi praktický pomocník, který nabízí velkorysý úložný prostor členěný do čtyř zásuvek a dvou skříněk s dveřmi. Na komodu můžete umístit dekorační předměty či fotografie, které budou skvělým doplňke.. Zjistit více >>Komoda komoda tofta (dub craft, černá)

Komoda komoda tofta (dub craft, černá) eshop >>

Obývací komoda Tofta Víceúčelová obývací komoda Tofta je velmi praktický pomocník, který nabízí velkorysý úložný prostor členěný do čtyř zásuvek a dvou skříněk s dveřmi. Na komodu můžete umístit dekorační předměty či fotografie, které budou skvělým doplňke.. Zjistit více >>Obývací stěna obývací stěna zaga (dub sonoma, bílá)

Obývací stěna obývací stěna zaga (dub sonoma, bílá) eshop >>

Obývací stěna Zaga Obývací stěna Zaga je vzhledem ke svému stylovému provedení jedinečným řešením do vašeho obývacího pokoje. Nejenom, že nabízí bohatý úložný prostor pro vaše drobnosti, ale také díky bílému odstínu a dekoru dub sonoma je vhodná do většiny inter.. Zjistit více >>Obývací stěna obývací stěna zaga (bílá, šedá)

Obývací stěna obývací stěna zaga (bílá, šedá) eshop >>

Obývací stěna Zaga Obývací stěna Zaga je vzhledem ke svému stylovému provedení jedinečným řešením do vašeho obývacího pokoje. Nejenom, že nabízí bohatý úložný prostor pro vaše drobnosti, ale také díky dekoru v šedém a bílém odstínu je vhodná do většiny interi.. Zjistit více >>Regál regál fonzo (dub, černá)

Regál regál fonzo (dub, černá) eshop >>

Moderní regál Fonzo Hledáte praktického pomocníka do domácnosti, který vás upoutá nejen svými vlastnostmi, ale i nevšedním designem? Tak to je regál Fonzo ta správná volba právě pro vás. Trojice prostorných poliček vám nabízí dostatek odkládacích ploch, na které budete.. Zjistit více >>Komoda předsíňové zrcadlo a komoda trond (bílá)

Komoda předsíňové zrcadlo a komoda trond (bílá) eshop >>

Předsíňové zrcadlo a komoda Trond Ať už si zařizujete novou předsíň, nebo byste rádi obměnili tu stávající je pro vás předsíňový set Trond tou pravou volbou. Tato vysoce praktická sestava se skládá z prostorné komody, která vám díky trojici objemných zásuvek a horn.. Zjistit více >>Regál regál lerke (2x dveře, bílá, černá)

Regál regál lerke (2x dveře, bílá, černá) eshop >>

Elegantní regál Lerke Pokud hledáte stylový, přesto praktický doplněk do vašeho obývacího pokoje nebo jiného interiéru, tak je elegantní regál Lerke to pravé řešení právě pro vás. Jeho dvě poličky vám poskytnou dostatek úložného prostoru pro všechny vaše nezbytnosti.. Zjistit více >>Regál regál lerke (1x dveře, bílá, černá)

Regál regál lerke (1x dveře, bílá, černá) eshop >>

Elegantní regál Lerke Pokud hledáte stylový, ale zároveň praktický způsob, jak rozšířit úložný prostor ve vašem interiéru, tak jste jej právě našli. Regál Lerke představuje řešení, které kombinuje nestárnoucí eleganci bílo černého dekoru s objemným úložným pros.. Zjistit více >>Komoda komoda chalco (5x zásuvka, černá, dub)

Komoda komoda chalco (5x zásuvka, černá, dub) eshop >>

Komoda Chalco Komoda Chalco je praktickým a zároveň i vkusným designovým doplňkem. Disponuje pěti úložnými zásuvkami, čímž poskytuje bohatý úložný prostor pro přehledné uschování vašich věcí. Svým provedením v černém odstínu a dekoru dub se bude vyjímat ve větši.. Zjistit více >>Komoda komoda chalco (4x dveře, 2x zásuvka, černá, dub)

Komoda komoda chalco (4x dveře, 2x zásuvka, černá, dub) eshop >>

Komoda Chalco Komoda Chalco je praktickým a zároveň i vkusným designovým doplňkem. Disponuje bohatým úložným prostorem o dvou zásuvkách a čtyřech skříňkách opatřenými dvířkami, čímž poskytuje bohatý úložný prostor pro přehledné uschování vašich věcí. Svým pr.. Zjistit více >>Komoda komoda chalco (2x dveře, 4 zásuvka, černá, dub)

Komoda komoda chalco (2x dveře, 4 zásuvka, černá, dub) eshop >>

Komoda Chalco Komoda Chalco je praktickým a zároveň i vkusným designovým doplňkem. Disponuje bohatým úložným prostorem o čtyřech zásuvkách a dvou skříňkách opatřenými dvířkami, čímž poskytuje bohatý úložný prostor pro přehledné uschování vašich věcí. Svým pr.. Zjistit více >>Nábytek | Sady nábytku | Sady nábytku do obývacího pokoje