Nizke polstarove zidle:

Taburet dax kruh šedá (látka)

Taburet dax kruh šedá (látka) eshop >>

Stylový taburet Dax Taburet Dax s sebou přináší praktické využití ve velmi elegantním designu. Skvěle doplní vaši sedačku a vytvoří tak další místo k sezení. Případně taburet najde využití i jako podložka pod nohy, nebo jako odkládací plocha. Navíc díky univerzáln.. Zjistit více >>Taburet dour obdélník šedá úp (látka)

Taburet dour obdélník šedá úp (látka) eshop >>

Stylový taburet Dour Taburet Dour skvěle zapadne do vašeho obývacího pokoje. Taburet je možné použít jako podložku pod nohy, případně jako odkládací plochu. Navíc je k dispozici i praktický úložný prostor, do kterého můžete uložit drobnosti, které chcete mít stále pob.. Zjistit více >>Taburet dour obdélník zelená úp (látka)

Taburet dour obdélník zelená úp (látka) eshop >>

Stylový taburet Dour Taburet Dour skvěle zapadne do vašeho obývacího pokoje. Taburet je možné použít jako podložku pod nohy, případně jako odkládací plochu. Navíc je k dispozici i praktický úložný prostor, do kterého můžete uložit drobnosti, které chcete mít stále pob.. Zjistit více >>Taburet arlon obdélník šedá úp (látka)

Taburet arlon obdélník šedá úp (látka) eshop >>

Praktický taburet Arlon Taburet Arlon skvěle doplní váš obývací pokoj případně jinou místnost. Taburet je možné použít jako podložku pod nohy, případně jako další místo k sezení. Navíc je k dispozici i praktický úložný prostor, do kterého můžete uložit např. lů.. Zjistit více >>Taburet arlon obdélník zelená úp (látka)

Taburet arlon obdélník zelená úp (látka) eshop >>

Praktický taburet Arlon Taburet Arlon skvěle doplní váš obývací pokoj případně jinou místnost. Taburet je možné použít jako podložku pod nohy, případně jako další místo k sezení. Navíc je k dispozici i praktický úložný prostor, do kterého můžete uložit např. lů.. Zjistit více >>Kožený taburet arlon obdélník bílá úp

Kožený taburet arlon obdélník bílá úp eshop >>

Praktický taburet Arlon Taburet Arlon skvěle doplní váš obývací pokoj případně jinou místnost. Taburet je možné použít jako podložku pod nohy, případně jako další místo k sezení. Navíc je k dispozici i praktický úložný prostor, do kterého můžete uložit např. lů.. Zjistit více >>Taburet arlon obdélník šedá úp (látka)

Taburet arlon obdélník šedá úp (látka) eshop >>

Praktický taburet Arlon Taburet Arlon skvěle doplní váš obývací pokoj případně jinou místnost. Taburet je možné použít jako podložku pod nohy, případně jako další místo k sezení. Navíc je k dispozici i praktický úložný prostor, do kterého můžete uložit např. lů.. Zjistit více >>Taburet mons šedá (látka)

Taburet mons šedá (látka) eshop >>

Taburet Mons Taburet Mons se stane skvělým doplňkem vašeho obývacího pokoje. Najde využití jako podložka pod nohy, případně jako odkládací plocha. Díky netradičnímu tvaru pětiúhelníku ve spojení s šedou barvou taburet dokonale ozvláštní každou místnost. Výhody: moder.. Zjistit více >>Taburet mons béžová (látka)

Taburet mons béžová (látka) eshop >>

Taburet Mons Taburet Mons se stane skvělým doplňkem vašeho obývacího pokoje. Najde využití jako podložka pod nohy, případně jako odkládací plocha. Díky netradičnímu tvaru pětiúhelníku ve spojení s béžovou barvou taburet dokonale ozvláštní každou místnost. Výhody: mo.. Zjistit více >>Taburet mons šedá (látka)

Taburet mons šedá (látka) eshop >>

Prostorný taburet Mons Taburet Mons se stane skvělým doplňkem vašeho obývacího pokoje. Najde využití jako podložka pod nohy, případně jako odkládací plocha. Díky netradičnímu tvaru pětiúhelníku ve spojení s šedou barvou taburet dokonale ozvláštní každou místnost. Vý.. Zjistit více >>Taburet mons béžová (látka)

Taburet mons béžová (látka) eshop >>

Prostorný taburet Mons Taburet Mons se stane skvělým doplňkem vašeho obývacího pokoje. Najde využití jako podložka pod nohy, případně jako odkládací plocha. Díky netradičnímu tvaru pětiúhelníku ve spojení s béžovou barvou taburet dokonale ozvláštní každou místnost. .. Zjistit více >>Nábytek | Židle | Nízké polštářové židle