Sady nabytku do obyvaciho pokoje:

Komoda Kenny (4 zásuvky, dub, šedá)

Komoda Kenny (4 zásuvky, dub, šedá) eshop >>

Komoda Kenny Komoda Kenny je skvělým řešením do dětských nebo studentských pokojů. Vaše děti tak získají spoustu nového úložného prostoru díky 4 zásuvkám, kterými komoda disponuje. K výrobě byly použity laminované dřevotřískové desky, které jsou známé svou odolno.. Zjistit více >>Regál Kenny (dub, šedá)

Regál Kenny (dub, šedá) eshop >>

Vysoký regál Kenny Prostorný regál Kenny nabízí dodatečný úložný prostor do dětských nebo studentských pokojů. Díky své orientaci na výšku je navíc vhodný i do méně prostorných místností. Jeho pět polic nabídne skutečně velkorysé množství úložného prostoru pr.. Zjistit více >>Komoda Kenny (dub, šedá)

Komoda Kenny (dub, šedá) eshop >>

Komoda Kenny Komoda Kenny je skvělým řešením do dětských nebo studentských pokojů. Vaše děti tak získají úložný prostor navíc. K výrobě komody Kenny byly použity laminované dřevotřískové desky, které jsou známé svou odolností proti vlhkosti a poškrábání. Komoda .. Zjistit více >>Komoda Link (dub sonoma)

Komoda Link (dub sonoma) eshop >>

Komoda LinkKomoda Link je pro vás tou pravou, pokud jste příznivci světlého dekoru dub sonoma, který se svou barevností lehce zapadne do každého interiéru. Zajímavé je provedení předních ploch, které jsou pomyslně rozděleny drážkami na několik částí vytvářející tak d.. Zjistit více >>Regál Darma (dub grandson, černá)

Regál Darma (dub grandson, černá) eshop >>

Regál DarmaRegál Darma se stane nejen praktickým pomocníkem pro uložení vašich nezbytností, ale také nápaditým kusem nábytku. Stylově danou místnost doplní a navíc se hodí i k vystavení například dekorací či fotek. Obsahuje tři široké otevřené police, dvě menší ote.. Zjistit více >>Komoda Darma (dub grandson, černá)

Komoda Darma (dub grandson, černá) eshop >>

Komoda Darma Komoda Darma představuje stylové řešení pro uschování vašich nezbytností. Své věci můžete ukládat do jedné otevřené police, dvou polic opatřených dvířky a jedné zásuvky. Na horní desku se hodí vystavit fotografie, dekorace či květiny. Dekor dub grandson k.. Zjistit více >>Komoda Darma (dub grandson, černá)

Komoda Darma (dub grandson, černá) eshop >>

Komoda Darma Komoda Darma je nejenom praktickým kusem nábytku, ale také stylovým doplňkem do vašeho interiéru. Sestává z pěti otevřených polic a jedné police opatřené dvířky, které uschovají vaše nezbytnosti. Na horní desku můžete vystavit fotografie či dekorace, které .. Zjistit více >>Komoda Dalma (dub, šedá)

Komoda Dalma (dub, šedá) eshop >>

Komoda Dalma Komoda Dalma představuje elegantní řešení pro uschování vašich nezbytností. Disponuje dvěma skříňkami celkem o čtyřech policích opatřenými dvířkami a dalšími třemi otevřenými policemi. Horní deska může sloužit jako prostor pro vystavení dekorací či f.. Zjistit více >>Vitrína nízká Lunet (antracit, kronberg)

Vitrína nízká Lunet (antracit, kronberg) eshop >>

Vitrína nízká Lunet Nízká vitrína Lunet je skvělým kusem nábytku pro ukládání různých drobností. Nabízí otevřené i uzavřené poličky a zásuvku. Otevřená polička je elegantně osvětlena pomocí LED žárovek. Díky kombinaci matného, antracitového korpusu a světlých.. Zjistit více >>Vitrína nízká Sevalda (riviera, perla gray)

Vitrína nízká Sevalda (riviera, perla gray) eshop >>

Vitrína nízká Sevalda Nízká vitrína Sevalda je skvělým řešením, když vám doma schází úložný prostor. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky kombinaci dekorů riviera a perla gray skvěle doplní kteroukoliv místnost. Díky svému praktickému členění nabízí dos.. Zjistit více >>Komoda Vesna (bílá, šedá)

Komoda Vesna (bílá, šedá) eshop >>

Komoda Vesna Komoda Vesna vás upoutá svým atraktivním designem. Je vyrobena z vysoce kvalitní melaminové dřevotřísky s vysokou odolností. Jistě se stane předmětem obdivu nejedné návštěvy. Komoda je provedena v bílošedé barvě s detaily v ořechové patině. Disponuje bohatý.. Zjistit více >>Nábytek | Sady nábytku | Sady nábytku do obývacího pokoje