Tierra Verde Prášek do myčky 5 kg

Tierra Verde Prášek do myčky 5 kg

ZNAČKA: Tierra Verde

Cena: 990.00 CK

🎁

Účinný prostředek ze snadno odbouratelných látek pro domácí myčky, který si poradí i se silně znečistěným nádobím. Perkarbonát sodný má schopnost vyčistit silně znečištěné nádobí a odstranit usazeniny od kávy, čaje a další těžko odstranitelné skvrny. Výrobek je dobře odbouratelný v přírodě a je vhodný pro vegany.

5 kg přípravku vystačí až na 325 mycích dávek.

Použití
Na mytí nádobí ve všech typech domácích myček.

Dávkování
Do zásobníku na mycí prostředek nasypeme 1 vrchovatou lžíci prášku (cca 15 g) nebo dávkujeme dle velikosti myčky a zásobníku. Pro dokonalý výsledek mytí doporučujeme použít sůl do myčky a leštidlo - oplach do myčky. Při silně znečištěném nádobí přidejte 1/2 lžíce prášku navíc nebo lžíci bělicího prášku PUER. Zároveň lze přidat lžíci kyseliny citrónové, která zbaví myčku vodního kamene. Účinky zesílí i Bika - jedlá soda, která zároveň zbaví myčku případného zápachu.

Bezpečnost
NEBEZPEČÍ: oxidant - může zesílit požár. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Složení
Prací soda (uhličitan sodný), 15-30 % perkarbonát sodný (bělicí činidlo na bázi kyslíku), jedlá soda (hydrogenuhličitan sodný), silikáty (křemičitan sodný), citronan sodný, chelatační činidlo (MGDA), < 5 % aniontové a neiontové povrchově aktivní látky rostlinného původu.

 

Suroviny pro výrobu naší drogerie volíme tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Netestujeme na zvířatech. Tento výrobek neobsahuje ropné deriváty, chlór, enzymy, syntetickou parfemaci ani barviva. Vhodné pro ČOV.

Tierra Verde Prášek do myčky 5 kg e-shop >>


Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také: